Lista produktów producenta: Wilckens

Wilckens - niemiecki koncern chemiczny, produkuje farby do maszyn specjalistycznych (maszyny rolnicze, maszyny budowlane, pokazdy komunalne, okręty, samoloty, maszyny specjalistyczne). Poza produkcją farb także chemię techniczną.

Więcej
na stronę

Farba Accord - Wilckens Nopolux

46,99 zł

Lakier do Accord - Lakier z żywic syntetycznych najwyższej jakości. Kolor w 100% odzwierciedla oryginalny odcień farby producenta.

Farba AGM - Wilckens Nopolux

46,99 zł

Lakier do AGM - Lakier z żywic syntetycznych najwyższej jakości. Kolor w 100% odzwierciedla oryginalny odcień farby producenta.

Farba Agria - Wilckens Nopolux

46,99 zł

Lakier do Agria - Lakier z żywic syntetycznych najwyższej jakości. Kolor w 100% odzwierciedla oryginalny odcień farby producenta.

Farba Agromec - Wilckens Nopolux

46,99 zł

Lakier do Agromec - Lakier z żywic syntetycznych najwyższej jakości. Kolor w 100% odzwierciedla oryginalny odcień farby producenta.

Farba Ahlmann - Wilckens Nopolux

46,99 zł

Lakier do Ahlmann - Lakier z żywic syntetycznych najwyższej jakości. Kolor w 100% odzwierciedla oryginalny odcień farby producenta.

Farba Amazone - Wilckens Nopolux

46,99 zł

Lakier do siewników Amazone - Lakier z żywic syntetycznych najwyższej jakości. Kolor w 100% odzwierciedla oryginalny odcień farby producenta.

Farba Atlas - Wilckens Nopolux

46,99 zł

Lakier do Atlas - Lakier z żywic syntetycznych najwyższej jakości. Kolor w 100% odzwierciedla oryginalny odcień farby producenta.

Farba Atlas-Copco - Wilckens Nopolux

46,99 zł

Lakier do Atlas-Copco - Lakier z żywic syntetycznych najwyższej jakości. Kolor w 100% odzwierciedla oryginalny odcień farby producenta.

Farba Auwärter - Wilckens Nopolux

46,99 zł

Lakier do Auwärter - Lakier z żywic syntetycznych najwyższej jakości. Kolor w 100% odzwierciedla oryginalny odcień farby producenta.

Farba Baas - Wilckens Nopolux

46,99 zł

Lakier do Baas - Lakier z żywic syntetycznych najwyższej jakości. Kolor w 100% odzwierciedla oryginalny odcień farby producenta.

Farba Bergmann - Wilckens Nopolux

46,99 zł

Lakier do Bergmann - Lakier z żywic syntetycznych najwyższej jakości. Kolor w 100% odzwierciedla oryginalny odcień farby producenta.