Lakier Claas Granit
  • Lakier Claas Granit

Farba CLAAS - Wilckens Nopolux

48,99 zł
Brutto

Lakier do maszyn rolniczych CLAAS - Lakier z żywic syntetycznych. 100% oryginalny kolor.

Kolor
Pojemność
Ilość

Farby Wilckens Nopolux do maszyn rolniczych CLAAS

Firma Wilckens i Granit

Firma Wilckens od lat specjalizuje się w produkcji farb na pojazdy rolnicze, drogowe, budowlane, firma ma doświadczenie w produkcji farb na powierzchnie będące w bardzo trudnych warunkach (produkuje m.in. farby na statki, samoloty oraz maszyny przemysłowe).

Granit to oficjalny dystrybutor farb Nopolux, dlatego wszystkie puszki farb mają logo Granit. Farby Granit to nic innego jak Wilckens Nopolux. Firma Granit ma w swojej ofercie wiele lakierów i farb. Nie wszystkie są produkowane przez Wilckens, należy zapoznać się z opisem lub etykietą puszki (w przypadku zakupu na miejscu).

Lakiery Nopolux

Seria farb Nopolux to farby dostosowane do pojazdów lądowych jak maszyny rolnicze i budowlane. Farby są odporne i przystosowane do typowych warunków panujących podczas pracy tego typu urządzeń.

Farby Wilckens Nopolux odporne są na:

  • zadrapania (prace leśne)
  • warunki pogodowe
  • zderzenia
  • uderzenia
  • oleje

 

Świetna jakość

Lakiery Wilckens Nopolux to najwyższej jakości produkt. Nopolux to farba do maszyn budowlanych i rolniczych jednak doskonale nadaje się także do samochodów osobowych, motocykli oraz łodzi (i wszelkich innych pojazdów jak auta dostawcze busy, miniciężarówki i ciężarówki). Lakiery są produkowane na bazie żywic sztucznych i posiadają wysoki połysk (poza farbami matowymi i półmatowymi).

Ważne cechy farb:

  • wysoka wydajność: 8-12 metrów kwadratowych na litr (zależne od metody malarskiej i umiejętności)
  • bardzo dobrze kryjąca
  • oryginalna fabryczna jakość i barwa
  • posiada niewielkie własności obróbkowe - elastyczna
 

Oryginalny kolor na 100%

Lakiery Nopolux to oryginalny kolor dokładnie taki z jakim maszyny wyjeżdżały z fabryk. Posiadamy bardzo dużą game kolorów do większości zachodnich maszyn rolniczych i budowlanych (także niektórych komunalnych).

Kolor Claas

farba Claas

kolory CLAAS

Ważne przy malowaniu

Rozpuszczalniki: Zalecane przez nas rozcieńczalniki/rozpuszczalniki to wyłącznie Rozcieńczalniki Nopolux firmy Wilckens - zostały one specjalnie stworzone do tych farb. Można też użyć rozpuszczalnika uniwersalnego, lub Wilckens Nitro (Ważne: nigdy nie należy używać zwykłego nitro).

Utwardzacz: lakier zyska na połysku i znacznie szybciej wyschnie po dodaniu utwardzacza Wilckens. Zalecamy dodanie 5% objętości farby, w zależności od umiejętności malującego może być to więcej. Utwardzacz Nopolux Wilckens.

Farba podkładowa: Polecane farby podkładowe.

Zalecenia:


Rozcieńczalnik - nie więcej niż 15% objętości farby
Utwardzacz - zalecamy 5% lecz można stosować więcej. Nie należy przekraczać 20% objętości farby.
Podkład - na bazie żywicy syntetycznej Nopolux.


Więcej o Wilckens Nopolux.

Specyficzne kody

upc
270047

Zobacz także